Kuum Hakkında

Bayan Littlejohns, İngiltere’nin başkenti Londra şehrine yakın bir kasabada, evinin bahçesindeki  küçük bir kulübede ayakkabı dikmeye başlar. Enerjisini ve ilhamını yeşil bahçesinden ve içinde bulunduğu ormandan alan Bayan Littlejohns, sıra tasarımlarına bir isim vermeye gelince en gözde çiçeği olan Queen’in adından yola çıkarak ‘KUUM’ markasını yarattı. Kişiye özel üretim yaparak adını duyuran ‘Kuum Shoes’ artan siparişler nedeniyle ekibini genişletti ve bir atölyeye taşındı.

Kuum® bugün özgün tasarımlarıyla, İngiltere sınırları içinde hatırı sayılır markalar arasında yer almaktadır. Ürünlerini yalnızca butiklerde ve ‘El yapımı Eşya Dükkanları’nda’ (Artefacts Shops) satışa sunmaktadır. Markanın adı ülke sınırlarını aşmaya başladığında Littlejohns ailesi ile temasa geçen Siltab Grup, markanın tüm Avrupa ve Orta Doğu haklarını 10 yıl süre ile satın aldı.

İlk ayakkabı ve çanta kreasyonunu 2018 yaz sezonu için Londra’da hazırlayan Siltab, model tasarımlarını Kuum özel ekibiyle İngiltere’de, üretimlerini Türkiye’de yaptırmaktadır.

Vegan Dostu Ürünler!

Kuum’un Vegan ürünleri ile hem şık hem de doğa dostu olmak elinizde. Kuum ürünlerinde hiç bir hayvansal madde kullanılmıyor, üstelik gerçek deri hissiyatını kaybetmeden kalitesini modaya yansıtıyor. Kuum ürünlerinde kullanılan tüm malzemeler insan sağlığına da zarar vermiyor. Sizde “Vegan Dostu” ürünler kullanarak hem doğaya katkıda bulunun hem de kendinizi iyi hissedin!

Sana Özel Tasarımlar!

Kuum Kadın koleksiyonunda her zamana ve her adıma uygun tasarımlar seni bekliyor! Modanın en önemli parçası olan ayakkabı Kuum ile yeniden doğuyor. Sıklığına ve rahatlığına önem veren tüm kadınlar Kuum’u çok sevecek.

KOLEKSİYONU İNCELE

Erkeklere Özel şık Adımlar!

Kuum rahatlığına ve şıklığına önem veren erkeklerinde yanında! Erkek koleksiyonunda centilmen tavrını ortaya koyan ve modanın kalbinden ilham alan Kuum birbirinden şık tasarımları ile seni bekliyor.

KOLEKSİYONU İNCELE